На отримувачів субсидій чекають перевірки

25.09.2020 20:15

За даними Мінфіну України, інформація про субсидіантах тепер буде завантажуватися на спеціальну платформу ще на етапі подачі і перевірки документів. Маючи доступ до різних реєстрів, платформа буде видавати необхідну інформацію соціальних працівників, які в підсумку будуть приймати остаточне рішення про видачу субсидії.

Hryvni
Фото: Страна

"З 1 січня ми запустимо превентивну верифікацію – це унеможливить ще на етапі призначення допомоги призначити допомогу людям, які вже десь мають таку допомогу", – заявили у відомстві, передає "Перший Діловий телеканал".

Фахівці Мінфіну не повідомляють, скільки українців позбавлятися субсидій після перевірок. Відомо, що так в уряді хочуть знизити витрати на виплату державної допомоги, і перенаправити ці кошти громадянам, які потребують фінансової допомоги.

Нагадаємо, що в Україні почали масові перевірки субсидіантів. Аналізують по кожному підприємству, яке надає послуги – як платить пільговик за комуналку. На всій території країни вже діє постанова Кабінету міністрів №373, яким регламентовано процес анулювання субсидій.

Суть постанови в тому, що субсидії повинні бути анульовані тим одержувачам, які не звертають увагу на своєчасну оплату і доводять ситуацію до появи боргів по комуналці. Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко прояснив все і розповів про те, що на даний час існує дві форми субсидій – готівкова та безготівкова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Верещук витратила на рекламу в Facebook майже 21 тисячу доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини