“На “Олімпійському” ніхто нічого не підірве”, – як МВС забезпечить безпеку глядачів на дебатах – Шкіряк

19.04.2019 10:37

Радник міністра МВС України Зорян Шкіряк гарантував українцям, які бажають прийти на дебати кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського, повну безпеку.

"Дебати кандидатів Петра Порошенка і Володимира Зеленського на стадіоні 19 квітня мають пройти під контролем МВС України в цілковитій безпеці. Спокійно і без паніки. Ніхто нічого на НСК не підірве. Безумовно, при такій кількості людей і форматі події, ризики й загрози, звичайно, існують. Це факт, це аксіома. Але всі підрозділи МВС України повністю готові до виконання поставлених завдань Функціонування правопорядку під час проведення заходу.

Працюємо чітко і професійно на попередження та недопущення будь-яких провокаційних дій. Сил і коштів вистачить, щоб оперативно відреагувати на всі виклики. Завтра самі побачите. Не сумнівайтеся і довіряйте своїм правоохоронцям. Вони завжди поруч з вами. Ми впораємося. Ідіть на дебати сміливо. Але обов'язково чітко виконуйте наші установки по дотриманню правил поведінки та неприпустимості мати при собі якісь заборонені предмети. Це дуже важливо! Щоб потім не обурювалися – будемо вилучати.

Пам'ятайте, що наша безпека – це наша спільна відповідальність. А ми гарантуємо повний захист прав і свобод усіх громадян, високий рівень безпеки, повну підтримку і розуміння з боку правоохоронних органів.

Законослухняним громадянам наш респект і повага! Правопорушників та провокаторам – миттєва жорстка й адекватна реакція, в рамках закону. Все буде Україна!", – зауважив Зорян Шкіряк на Фейсбуці.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X