На охорону публічної безпеки в курортній зоні Одеси заступили посилені групи поліцейських та військовослужбовців

28.05.2021 15:12

Сьогодні на Куликовому полі відбувся об’єднаний інструктаж авто-, вело- та піших патрулів, задіяних на забезпечення порядку в місті протягом курортного сезону.

Керівництво Головного управління Національної поліції в Одеській області, Управління патрульної поліції та Національної гвардії провело стройовий огляд особового складу, перевірило його готовність до дій за призначенням та націлило на якісне виконання завдань.

За словами заступника начальника поліції регіону Сергія Махотіна, правоохоронці нестимуть службу в зонах розташування станцій туристичної поліції  «Золотий Берег», «Лузанівка», «Аркадія» та «Ланжерон». Також вони здійснюватимуть посилене патрулювання вулиць міста, парків, скверів тощо.

«Сьогодні ми розпочинаємо такі заходи на території міста, - зазначив Сергій Махотін. – А вже в червні вони будуть проводитися на території всієї області. Зокрема, планується відкриття п’яти станцій туристичної поліції у Білгород-Дністровському, чотирьох - в Одеському та однієї - в Ізмаїльському районах».

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини