На охорону публічної безпеки і порядку в Одесі 1-2 травня заступили понад 2600 правоохоронців

01.05.2021 12:13

Сьогодні зранку на Куликовому полі пройшов об’єднаний інструктаж всіх силових структур регіону, які нестимуть службу в святкові та пам’ятні дні.

Провели стройовий огляд особового складу та перевірили готовність силовиків до дій за призначенням в посиленому режимі очільник поліції регіону Олег Бех зі своїм заступником Сергієм Махотіним.

Керівник поліції зазначив, що на підрозділах внутрішніх справ, які задіяні на охорону громадського порядку в Одесі сьогодні-завтра, лягло подвійне навантаження. Тематичні першотравневі акції, великодні відправи, заходи з приводу трагічних подій, які мали місце у 2014 році, - викликів достатньо. І завдання правоохоронних органів – забезпечити мирний перебіг усіх заходів і спокій жителів та гостей міста.

«Очікую від вас максимально швидкої реакції на щонайменші провокації чи непорозуміння серед людей. Дії ваші повинні бути злагодженими та професійними, направленими на припинення протиправних проявів та врегулювання конфліктних ситуацій», - наголосив Олег Бех.

Також було наголошено на обов’язковому дотриманні та реалізації превентивних заходів щодо дотримання карантинних обмежень та виконання закону про декомунізацію й недопущення використання забороненої символіки.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини