На Одещині теща відлупцювала зятя та викрала його документи

30.03.2020 14:18

Ця історія нагадує мексиканський серіал або заплутаний детектив: у Південній Пальмірі теща намагалася відправити зятя за ґрати за звинуваченням у домашньому насильстві. Проте правоохоронці порушили справу проти неї самої – за спробу сфабрикувати докази. То що ж насправді сталося в одеській квартирі? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

До нашої редакції потрапило відео, яке колишня дружина нашого героя Ксенія зняла телефоном. На цих кадрах можна побачити, як теща нападає на Павла, а він намагається уникнути бійки.

«Мене буквально як собаку ганяли квартирою. Це звучить зараз трохи смішно, але тоді це був абсолютний сюр. Усе це вилилось у більший конфлікт, коли вони забрали мої документи з рюкзака, який я залишив у вітальні», – згадує Павло Мараховський.

На відео видно, що бійку ініціювала пані Елеонора

Постає питання: чому дружина, чию матір начебто гамселить зять, кинулася не дзвонити до поліції, а знімати відео?

До речі, правоохоронці таки приїхали, проте їх викликали не жінки, а батько Павла. А ці кадри вони потім ретельно вивчили. І ось висновок: нападник – не Павло, а.... пані Елеонора.

«Психологічне ставлення Кедрової Елеонори до Мараховського Павла характеризується як провокаційне (відеозйомка, хибний вербальний супровід своїх дій, обвинувачення) та агресивне (штовхання, хватання). Кедрова Елеонора не відчуває страху, не боїться будь-якого нападу Мараховського Павла або агресії з його боку. Психологічна позиція Кедрової Елеонори – нападник», – йдеться у висновку психологічної експертизи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини