На Одещині сільрада віддала приморські ділянки під забудову попри рішення суду

16.09.2020 09:04

Бетонні велетні замість дитсадка та школи: селище Крижанівка під Одесою стало центром гучного скандалу. Понад те, мешканці житлового мікрорайону звинувачують орендаря ділянки зі ставком, що той засипає водойму поблизу їхніх домівок. Хто заробляє на коштовній крижанівській землі? Та чому голова селищної ради, яка підняла вартість оренди ділянки, ігнорує скарги громади? Дивіться у розслідуванні Артема Поліковського.

Поряд із запланованим садочком, а тепер вже житловим комплексом – ситуація така ж. Там, де мав би бути стадіон, який обіцяла голова села, у новому плані – чергова забудова. І таких локацій у селі багато.

Люди обурюються, адже щільність забудови постійно збільшується. Крижанівська сільська рада начебто одразу відреагувала, створили робочі групи, провели опитування, але жодних змін так і не відбулося.

Kryzhanivka4
Суд тричі скасовував план забудови села Фото: СтопКор

Як розповів нам депутат Лиманської районної ради, житель с. Крижанівка Сергій Колодяжний, суд тричі скасовував цей детальний план села – із резолюцією, що він не відповідає інтересам територіальної громади. Але сільська рада вирішила не прислухатися до вироку Феміди та просто затвердити знову новий-старий генеральний план.

«Що робить Наталя Іванівна Крупиця і наша Крижанівська сільська рада? Суд виносить остаточне рішення, яке вступає в законну силу – вона через два дні збирає сесію, і той же генеральний план приймається знову. Каже: воно нам до лампочки, це рішення суду, це вже нове рішення сільської ради – судіться знову», – обурюється пан Сергій.

Але й щодо самої забудови ласих ділянок поблизу моря є питання. Нещодавно збудований житловий комплекс спалахнув: в одному з будинків загорілися мережі, люди просто вибігали з будівлі. Там не було пожежної сигналізації та необхідних інструментів для боротьби з вогнем, а електропідстанція працювала паралельно й на сусіднє, незавершене, будівництво. І лише дивом обійшлося без людських жертв.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини