На Одещині селяни повикидали ліки, які волонтери привезли у місцеву амбулаторію (відео)

У селищі Осички Одеської області неадекватні селянки кидали під колеса машини ліки та іншу волонтерську допомогу, яку благодійники привезли в місцеву амбулаторію. Про це повідомив житель сусіднього села Саврань Віталій Осічкін у Facebook. 

Фото: скриншот

«Представники Української групи постачання привезли в амбулаторію села Осички волонтерську допомогу у вигляді медикаментів та інших предметів, які потрібні були для посилення протидії Covid-19. Про допомогу було домовлено з головою райадміністрації Савранського району та головним лікарем Савранської лікарні, сільським старостою села Осички, який обіцяв  особисто прибути в амбулаторію під час передачі допомоги. Працівники амбулаторії були раді отримати допомогу.  Однак на вході в амбулаторію главу райадміністрації і групу журналістів зустріли 5 агресивно налаштованих місцевих жительок, які кричали безглузді речі і не давали вивантажувати допомогу з авто», – написав він.

За словами Осічкіна, на місце прибули 2 наряди озброєних поліцейських, які фіксували події.

«Зусиллями групи волонтерів допомогу було вивантажено з авто і занесено в амбулаторію. Активістки ж винесли всю допомогу на дорогу, кидалися під колеса авто. Поліція замість втручання тут же виїхала».

Далі, за словами чоловіка, на місце приїхав місцевий фермер Цибулько, активістки завантажили всю допомогу в його авто та вивезли в невідомому напрямку.  Пізніше виявилося, що допомогу вони привезли в Саврань під адміністрацію і викинули на дорогу.

«З інших інформаційних джерел нам стало зрозуміло, що організатором всіх цих заворушень є безпосередньо фермер Віктор Цибулько», – зазначив Осічкін.

Конфлікт розгорівся нібито через боротьбу за розробку надр у регіоні. Як стверджує житель Саврані, Цибулько лобіює інтереси арабської компанії.

За фактом організації крадіжки волонтерських медикаментів було написано заяву до поліції.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини