На Одещині, поки вантажівки з гранітного кар’єру руйнували міст, поліція боролася з наметом активістів (відео)

07.12.2020 16:04

Представники Савранського райуправління поліції вимагали в активістів ГО «Стоп корупції» прибрати намет, який установили 4 грудня для проведення громадської приймальні.

savran politsiya
Фото: СтопКор

Правоохоронців викликав селищний голова, якому візит правозахисників антикорупційної організації явно не сподобався.

«Ми були в цей день у голови селищної ради. 7 грудня буде перша сесія вже з новими депутатами. Голова не дуже був радий нас бачити, а потім і взагалі почав виганяти та викликати поліцію, мовляв, ми незаконно організували громадську приймальню. Хоча сам особисто зранку отримав на руки від мене повідомлення», – розповів один з активістів.

У результаті поліція виписала на антикорупціонерів адмінпротокол про порушення благоустрою, посилаючись на те, що в селищі є спеціально відведені місця для таких заходів.

Водночас місцевого жителя та активіста Віталія Осічкіна обурили дії правоохоронців та місцевих «активістів».

На своїй сторінці у Facebook він заявив, що їм варто стежити за неконтрольованим проїздом вантажівок, які руйнують місцеву інфраструктуру.

«Я зараз перебуваю на мосту в селі Завалля між Одеською та Кіровоградською областями. В селі Завалля розташований кар’єр із видобування граніту. З кар’єру щодня виїжджає близько 50 перевантажених машин, що призводить до руйнування мосту. Він справді в аварійному стані, весь у тріщинах. Зараз проїхала фура, ми ледь не провалились у річку», – зазначив він.

Додамо, що маршрут вантажівок з копалинами лежить саме через Саврань. За даними активістів, місцеві правоохоронці визначили "таксу" в розмірі 200 гривень – саме стільки коштує проїзд вантажівок аварійним мостом на Одещині. Рухатись спорудою дозволено транспорту вагою не більш як 20 тонн. Але у Савранському райуправлінні поліції замість того, щоб штрафувати порушників, вирішили на перевізниках заробити.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини