На Одещині новий спалах COVID-19

18.06.2020 19:58

COVID-19 в Україні діагностований вже у 34 тис. осіб та мало не щодня встановлюються нові антирекорди з кількості нових хворих. Епідеміологічна ситуація погіршилася й в Одеській області.

Фото: whmi.com

Там посилений карантин запровадили у Болградському районі, де виявили вже 84 хворих на коронавірус. Зазначається, що більше хворих в області зареєстровано тільки в Одесі та Подільському районі.

Про це повідомляє пресслужба Болградської районної державної адміністрації, передає "Ракурс".

Відсьогодні в районі заборонені регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом. Окрім того, з 22 червня закриють ринки та заклади громадського харчування. Не працюватимуть й заклади культури, торговельного та побутового обслуговування населення. Водночас надалі працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, ветеринарні клініки, доставка їжі тощо.

Також через складну епідемічну ситуацію в Болградському районі закриті на карантин села Дмитрівка і Криничне, а в Ізмаїльському районі — село Первомайське.

Негативна тенденція поширення коронавірусу зберігається й в Одесі. Там за останній тиждень виявили 130 нових випадків захворювання на коронавірус, а загалом у місті вже майже 300 інфікованих.

Нагадаємо, згідно з даними МОЗ, реальна кількість інфікувань нині в Україні може становити понад 130 тис. випадків, а до кінця року можуть померти від COVID-19 від 4 до 7 тис. українців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини