На Одещині матір морила голодом 3-річну доньку, дитину госпіталізували 

08.03.2021 11:40

В поліції Одеської області почали розслідувати злочин жінки, яка півтора місяця морила 3-річну доньку голодом, передає Магнолія-ТВ.

Police
Фото: УП

У Білгород-Днівстровському мати-одиначка протягом півтора місяця морила крихітну донечку голодом, тримаючи її в оселі під замком, аби дитя ніхто не побачив.

Про сім’ю, яка перестала з’являтися на людях, в поліцію сусіди повідомляли неодноразово.

Та коли правоохоронці та представники соціальної служби врешті-решт навідалися у квартиру, то побачене їх приголомшило.

Своєю бездіяльністю жінка, яка проживала з дитиною одна та отримувала від держави допомогу на її утримання, довела до виснаженого стану і себе, і свою 3-річну донечку. Свій вчинок господиня пояснила тим, що, коли вдома закінчилися запаси продуктів, вона боялася виходити на вулицю, бо нібито переживала, аби в неї не відібрали дитину.

Голодне дитя з безвиході почало їсти побілку зі стін. Дівчинку негайно госпіталізова і забрали у горе-матері. Лікарі зясували, що внаслідок недоїдання дитина значно втратила у вазі та почала відставати у розвитку.

В поліції розпочали кримінальні провадження за кількома статтями. Справу розслідують як злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною. Жінці також інкримінують ненадання допомоги у небезпечному стані та домашнє насильство.

Після результатів експертиз, які були призначені в рамках слідства, за вказаними статтями фігурантці  повідомили про підозру.

Слідчі дії тривають.  Вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано понад 5 500 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини