На Одещині затримали суддю, яка допомагала «віджимати» житло на Донбасі

28.11.2019 11:55

Українські спецслужбовці України блокували протиправні оборудки з перереєстрацією на терористів нерухомості на Донбасі. Затримано служительку Феміди, що була задіяна в цій незаконній схемі.

Фото: Пресслужба СБУ

Працівники СБУ встановили, що експрацівниця одного з районних судів Донецька після тимчасової окупації міста переїхала до Одещини та працевлаштувалась у Білгород-Дністровському міськрайонному суді. На нове місце роботи жінка прихопила з собою печатку донецького суду та відомості про власників нерухомості на території самопроголошеної «ДНР».

Правоохоронці зафіксували, що суддя на замовлення ватажків незаконних збройних формувань бойовиків, протиправно переоформила право власності на майже 20 квартир, залишених вимушеними переселенцями. Псевдоугоди вона засвідчувала печаткою «заднім числом», вказуючи роки оформлення, що передували тимчасовій окупації певних районів Донбасу.

Переоформлення квартир проводилось державними реєстраторами на підконтрольній українській владі території у районі проведення ООС без фізичної присутності сторін угоди. В ході десятка обшуків на Донбасі та Одещині СБУ-шники вилучили печатки та фейкову документацію на протиправну зміну власників віджатої бойовиками нерухомості.

Вилучені слідчими матеріали також демонструють, що зловмисники мали намір розширити» поле діяльності і проводити аналогічні оборудки в інших регіонах України, зокрема у столиці, повідомляє пресслужба Служби безпеки України. https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/4080#.IElMF4cZ.dpbs

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X