На Одещині випав кольоровий сніг – екологи пояснили причину

23.03.2018 15:56

Жителів Одещини збентежила поява снігу жовтого та рожевого кольору. Експерти вже встигли проаналізувати зразки опадів. Також озвучений лабораторний висновок.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 23 березня, жителі південної частини Одеської області повідомили про незвичні опади у вигляді снігу жовтого та рожевого кольору. В результаті мер Ізмаїла Андрій Абрамченко зазначив, що на інцидент відреагував, відправивши в Одеський лабораторний центр Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів для лабораторних досліджень та Дунайську гідрометобсерваторію зразки снігу для їх дослідження.

"Лабораторні дослідження, проведені фахівцями Дунайської гідрометобсерваторії, показали, що кислотність представлених зразків снігу нейтральна, в осаді шкідливих хімічних речовин не виявлено", – зазначив мер.

У лабораторних висновках також зазначено, що сніг містить частинки піщано-глинистих фракцій, що й пояснює його незвичний колір. За словами експертів, пова таких домішків може бути обумовлена сильними вітрами. Також зазначається, що небезпеки для людей, тварин чи рослин такий сніг не несе.

Ситуацію прокоментувала український синоптик Наталія Діденко. На своїй сторінці у соцмережі вона зазначила, що сніг на Одещину приніс південний циклон  з Балкан, Середземномор'я.

"Тому саме там варто шукати "частинки піщано-глинистих фракцій", які знайшлися в ізмаїльському снігу. Вітер на території Одещини – східного та північно-східного напрямку. Може, звідти щось закинуло", – зауважила вона.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини