На Одещині раптово обірвалось життя голови районної державної адміністрації

17.11.2018 10:17

15 листопада помер голова Захарівської районної державної адміністрації Ігор Стебловський. Про це стало відомо з повідомлення на сайті місцевої РДА.

"Завдяки людським якостям, професійному досвіду і знанням, Ігор Іванович користувався авторитетом і великою повагою не тільки в нашому районі, а й далеко за межами області..." – йдеться в повідомленні.

Фото: Захарівська РДА

У некролозі співробітники померлого зазначили, що "його професійний і службовий шлях – це високий приклад відданості та гідності, відповідальності і честі, любові до людей, до рідної землі".

За словами колег, чиновник особливу увагу приділяв вчителям району, підтримував зв'язки з бійцями АТО, допомагав ветеранам, дітям-сиротам і людям з особливими потребами.

Ігор Стебловський здобув освіту в Балтському педучилищі, Одеському університеті імені І.І. Мечникова, а також закінчив Одеський регіональний інститут державного управління.

Читайте також: "П’яний директор бальнеолікарні ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” напав на журналістку “СтопКору” і пошкодив їй руку".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини