На Одещині прикордонники затримали турків, які нелегально мігрували до ЄС (відео)

13.11.2019 17:59

На Одещині правоохоронці прикордонної служби під керівництвом місцевої прокуратури виявили нелегальний канал перевезення мігрантів через Україну до країн Євросоюзу.

Сьогодні вночі оперативні співробітники Державної прикордонної служби України затримали 5 нелегальних мігрантів – громадян Туреччини та їх співвітчизника – організатора каналу. Затримані незаконно потрапили в Україну з Молдови та планували продовжити подорож до країн Європейського Союзу, повідомляє пресслужба ДПСУ.

Встановлено, що за свої послуги організатор брав з кожного «підопічного» близько 5000 доларів США. Варто зазначити, що в жовтні цього року його вже затримували прикордонники на території України. Його було засуджено за організацію незаконного переправлення осіб  через кордон. Тоді іноземця видворили з України із забороною в’їзду на три роки.

Крім того, кілька днів тому в одеському аеропорту прикордонники не пропустили в Україну одразу 25 громадян Туреччини. Усі вони слідували на запрошення громадянина України, який, як виявилося, запросив лише одного іноземця. Тобто, організатори сфальшували запрошення.

Варто відмітити, що з початку року прикордонники Західного регіонального управління затримали близько 180 вихідців з цієї країни під час спроб незаконно потрапити в країни ЄС.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X