На Одещині ліквідували потужний конвертаційний центр

21.02.2017 15:39

Сьогодні, 21 лютого, співробітники Служби безпеки України спільно з прокурорами ліквідували в Одесі конвертаційний центр, дохід якого щомісяця становив майже 30 мільйонів гривень.

Інформацію надали в прес-центрі СБУ.

Під час спецоперації правоохоронці "на гарячому" затримали організаторів конверцентру, кур'єра, а також інших членів злочинної організації, які проводили чергову незаконну оборудку.

"Під час 21-го обшуку СБУ вилучила в офісі правопорушників готівку, печатки фіктивних підприємств, штампи та печатки держустанов, документи з бухгалтерії, листування та комп'ютери, які засвідчують факт протиправної діяльності. Крім того, було накладено також арешт на 30 рахунків, які працівники конветрцентру відкрили у десяти банках країни", – йдеться у повідомленні.

Як зауважили правоохоронці, останнім часом на Одещині було припинено функціонування п'яти нелегальних офісів, які займалися аналогічним бізнесом з конвертування безготівкових коштів.

Раніше повідомлялося, що 10 лютого в Дніпрі було затримано членів "конверту". Вони розробили злочинну схему, відповідно до якої 45 підприємств перераховували безготівкові кошти на фіктивні рахунки для подальшої конвертації.

HACKED BY SudoX -- HACK A NICE DAY.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X