На Одещині два підлітки жорстоко катували маленьку дитину, їм загрожує строк

19.12.2019 15:37

На Одещині двоє 16-річних підлітків знущались з 11-річного хлопчика. Неповнолітні злочинці побили дитину в присутності інших підлітків, а також змусили роздягнутись під загрозою застосування насилля. Свої знущання хлопці знімали на телефон.

Про подію до поліції повідомила мати потерпілого. Перевіряючи вказане звернення, поліцейські виявили відео, яке поширювалося у соціальних мережах, та встановили осіб, причетних до скоєння вказаного кримінального правопорушення. Ними виявилися двоє 16-річних учнів професійного ліцею, один з яких вже є фігурантом двох кримінальних проваджень за фактами крадіжки та грабежу.

Встановлено, що подія мала місце в орендованій квартирі одного з ліцеїстів.  Правопорушники в присутності ще декількох неповнолітніх свідків побили 11-річного хлопчика та під загрозою застосування фізичного насилля змусили повністю роздягнутись. Свої протиправні дії підлітки знімали на мобільний телефон.

Вказана подія кваліфікована правоохоронцями за ч.2 ст. 127 Кримінального кодексу України (катування). Вирішується питання про повідомлення правопорушникам про підозру. Вживаються заходи по встановленню інших осіб, причетних до правопорушення. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Про це повідомляє пресцентр Національної поліції в Одеській області.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини