На обшук на БТРі: виробник альтернативного пального потерпає від фіскалів

13.02.2019 12:12

Кілька загонів спецпризначенців, бронетранспортер та посилений режим охорони – так Державна фіскальна служба проводить обшуки. Шукають не терористів чи особливо жорстоких злочинців – тут намагаються вилучити нібито фальсифіковане пальне. Але навіщо залучили стільки людей, не пояснюють.

Це – склади компанії ТОВ «Еліт-Парфум». Вона однією з перших в Україні почала виготовляти альтернативне паливо. Можливо, це і пояснює таку кількість охочих знайти бодай якісь порушення на виробництві.

«Подібного роду обшуки проходять у нас з якоюсь жахливою періодичністю 2-3 рази на рік, і в принципі це обшуки на одну і ту саму тему», - розповідає директор підприємства Геннадій Рогоза.

Схема проста, але дієва. Нібито випадковий громадянин купує паливо на АЗС. Засумнівавшись у якості, віддає зразки на експертизу. Але не каже, що це паливо альтернативне. Тож перевіряють його за стандартами ДСТУ як бензин. І, звісно, підтверджують невідповідність нормам!
Далі – на підставі ухвали суду починаються обшуки.

«В кінці січня на нашу базу приїхали працівники Національної поліції, двоє слідчих у супроводі спеціальних підрозділів. Пред'явили ухвалу на обшуки Святошинського суду. І на підставі цього вони розшукували чи то фальсифіковані паливно-мастильні матеріали, чи то щось на зразок цього», - згадує пан Рогоза.

«Коли завітали слідчі, представниками фірми був наданий весь пакет документів і пояснено: ми не виготовляємо традиційне паливо, ми виготовляємо альтернативне паливо. Для цього в нас є відповідні сертифікати якості. На що ми отримали відповідь – ні, ми вам не довіряємо, ми дозвільним документам не довіряємо. Ми все заберемо, а потім розберемось», - додає адвокат ТОВ «Еліт Парфум» Тетяна Батюсь.

Зазначимо, що під час обшуку адвокати зафіксували кілька грубих порушень. Деталі резонансної справи – у відеосюжеті Дарії Довженко:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини