На новорічні свята Укрзалізниця запустить додаткові потяги

11.11.2020 23:36

Укрзалізниця обіцяє збільшити кількість потягів, які курсуватимуть Україною перед різдвяними святами. Це зроблять, не зважаючи на те, що в країні запровадили загальнонаціональний карантин. Така ініціатива має місце, оскільки люди подорожуватимуть у будь-якому випадку, а просторий потяг це куди кращий варіант, ніж тісний автобус.

UZ
Фото: Укрінформ

В коментарі "Фактам ICTV" в. о. члена правління ПАТ Укрзалізниця Олександр Перцовський зазначив, що перед новорічними святами компанія йде назустріч пасажирам.

"На новорічні свята люди все рівно подорожуватимуть, хтось додому, а хтось у гори, тому ми вводимо додаткову кількість потягів. У вагоні потяга безпечніше, ніж в автобусах. Ми орієнтуємось на Європу – там у багатьох країнах запровадили карантин, але ніхто не обмежував роботу залізниці", – зазначає чиновник, який відповідає за пасажирський напрямок.

Нагадаємо, в Україні запроваджують загальнодержавний карантин з обмеженнями помаранчевої зони та карантин вихідного дня, який діятиме з 14 листопада і щонайменше до 30 листопада.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що найкращий варіант для медичної системи — це запровадження локдауну на всій території України на три тижні. Однак цього не витримає економіка. Тому МОЗ рекомендує хоча б посилити карантинні обмеження.

Як повідомляв "СтопКор" Кабінет міністрів України запровадив карантин вихідного дня.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини