На “мосту Кличка” змінюють усе скляне покриття – ЕКСКЛЮЗИВ! (фото + відео)

28.05.2019 12:08

На пішохідному мосту у Києві міняють усі складові елементи, а не два тріснутих скла, як раніше заявляли столичні чиновники на чолі з мером Кличком.

Про це стало відомо журналістам "СтопКору", які виїхали на місце. За словами нашої колеги Наталії Мальцевої, ремонті роботи проводять працівники без форменого одягу та будь-яких розпізнавальних знаків. Заступник міського голови Києва Олександр Спасибко, який був на місці, відмовився від будь-яких коментарів через зайнятість і поспіхом втік.

"Міняють усі скляні елементи. Дві частини тріснули, в решту через негерметичність потрапила вода", – зазначила журналістка.

Нагадаємо, 26 травня у столиці на новому пішохідному мосту, який напередодні презентував мер міста Віталій Кличко, тріснуло скло. Як заявив мер Києва, основна версія, яка розглядається – акт вандалізму.

Уже наступного дня тріщинами пішов ще один скляний елемент.

За словами Кличка, за своїми характеристиками скло мосту має витримувати навантаження в 1000 кг на квадратний метр.

Вартість будівництва мостового пішохідно-велосипедного переходу за період робіт зросла з 260 млн до 419,96 млн грн.

За словами мера Києва, вартість становила 275 млн грн, будівництво фонтану і благоустрій – близько 90 млн грн, укріплення схилів – 55 млн грн. Загальна вартість цих об'єктів сягнула близько 400 млн грн.

Будівництво мосту тривало п'ять місяців і супроводжувалося низкою гучних скандалів. Спочатку – непорозуміння через критику будівництва з боку ЮНЕСКО, а потім швейцарські архітектори звинуватили київську владу у неправомірному використанні проекту мосту, який вони надавали на конкурс ще у 2013 році.

Журналісти "СтопКору" проводять власне розслідування і вже зовсім скоро покажуть, що насправді відбувається на "мосту Кличка" – вандалізм, наслідки корупції чи може швейцарські архітектори наврочили.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини