На Миколаївщині викрили схему розкрадання держкоштів, виділених на фортифікаційні споруди

01.04.2016 11:13

Співробітники Служби безпеки України викрили на Миколаївщині корупційну схему виведення у "тінь" та розкрадання бюджетних коштів, виділених на зведення фортифікаційних споруд в Одеській області. Про це йдеться у повідомленні прес-центру СБ України.

Правоохоронці спільно з Держкомітетом фінмоніторингу України встановили, що частина цільових бюджетних асигнувань на створення в Одеському регіоні оборонних ліній була перерахована зловмисниками на низку комерційних структур Миколаївщини та потім розкрадена.

Під час проведення обшуків у семи фірмах співробітники спецслужби виявили документацію, печатки та штампи, які підтверджують здійснення фінансових оборудок. У зловмисників також вилучено триста двадцять тисяч гривень готівкою, на рахунках заблокововано понад 430 тисяч.

Уже задокументовано розкрадання 640 тисяч гривень, виділених на фортифікаційні споруди. Перевірка фінансової діяльності комерційних структур, задіяних у корупційній схемі, триває.

Відкрито кримінальне провадження за статтями 205 та 209 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, в ході яких з'ясовуються усі обставини розкрадання бюджетних коштів, що виділялися на підвищення обороноздатності країни.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X