На межі: працівники Харківського коксового заводу харчуються по талонах і позичають на проїзд

09.10.2019 13:09

Їхні діти заздрять іншим, бо батьки не мають змоги купити цукерки. Люди позичають гроші, щоб доїхати до роботи та сподіваються, що їм таки виплатять зарплати. Таку правду розповіла голова профспілки працівників ПрАТ "Харківський коксовий завод" Лариса Канцедал в коментарі "СтопКору".

"Можна подумати, що ми кріпосні", - голова профспілки працівників ПрАТ ХКЗ

"Люди не мають можливості навіть приїхати на завод – позичають одне в одного гроші. Добре, що в нас працює їдальня і робітники після зміни йдуть з талонами поїсти. Йдуть поїсти, бо не знають, що в них вдома буде. У кожного з працівників заводу діти, дружини. Діти йдуть в школу, а поруч дитина їсть цукерку, а наші діти цього не можуть собі дозволити. Ми настільки пригнічені, скидається на те, що ми кріпаки. На нас просто плюнули й усе, колективу не існує", – розповіла вона.

За словами Канцедал, завод винен кожному працівнику мінімум по 40 тисяч гривень.

"Наразі є заборгованість по заробітній платі за 5 місяців. Багато людей пішло і кількість зменшилася з 670 до 340 людей. Залишились "патріоти заводу" та люди, які сподіваються, що ситуація зміниться. Колектив не хоче загибелі підприємства. Власник винен кожному з працівників не менше ніж 40 тисяч – це як мінімум", – зауважує голова профспілки.

Нагадаємо, 9 жовтня з самого ранку робітники Харківського коксового заводу зібрались біля підприємства з вимогою виплатити їм п’ятимісячну заборгованість по заробітній платі. Крім того, стало відомо про нічні спроби рейдерства коксохіму.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини