На Львівщині жінка померла після пологів: лікарям повідомили про підозру

10.07.2020 11:39

На Львівщині слідчі поліції повідомили про підозру в неналежному виконанні професійних обов'язків чотирьом лікарям

Фото: УП

Як встановили правоохоронці, внаслідок неналежного виконання лікарем-анестезіологом, двома акушерами-гінекологами і хірургом своїх обов'язків, померла породілля, а здоров'ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди.

Під час досудового розслідування слідчі відділу з розслідування злочинів скоєних проти життя і здоров'я людини слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області встановили, що у вересні 2018 у Центральну міську лікарню Борислава надійшла вагітна 32-річна жителька міста.

Під час пологів, які пройшли за кілька днів, стан здоров’я породіллі різко погіршився, що стало наслідком неналежного виконання лікарями своїх професійних обов’язків. У подальшому, за кілька днів після пологів, жінка померла, а здоров’ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди.

Співробітникам Центральної міської лікарні Борислава - лікарю-анестезіологу, двом акушерам-гінекологам та хірургу слідчі повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1,2 ст.140 (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей - позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Досудове розслідування триває, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини