На Львівщині туристичні землі роздали «під городи» працівникам мережі ОККО

16.06.2020 17:41

Курорти Карпат під загрозою знищення? На Львівщині у селян забирають коштовну землю і залякують розправою. Яким чином до цього причетне керівництво Сколівської РДА та Славської селищної ради, та хто стоїть за масштабним захопленням карпатських земель? Розслідувала Наталія Дігтяр.

За словами місцевих жителів, у них просто віджимають землі під так званий туризм. А задіяні в цій схемі селищний голова Славського Володимир Бега і депутати селищної ради.

«Інвесторів головних ми ніколи в обличчя не бачили, нам ніхто їх не представляв, ніхто нас не знайомив. Одного разу казали, що це австрійці, наступного разу приїжджає пан Гаразд, потім вони кажуть, що якийсь пан Антонов – головний інвестор», – розповідає мешканка с. Велика Рожанка Богдана Шкелебей.

Останні два місяці тут тільки і мови що про сотню невідомих, яким таємно дісталися ділянки – аж 40 гектарів! – на гірськолижних схилах. Причому — під городи, хоча земля ця – рекреаційна, тобто призначена для відпочинку та туризму. А ще цікавіше, що ділянки віддали представникам фірми «Славські».

Ділянки на гірських схилах роздали нібито "під городи" Фото: СтопКор

Дивимось, кому вона належить. Кінцевий бенефіціар – Віталій Антонов. Наразі – президент концерну «Галнафтогаз», яка утримує заправки ОККО. При цьому місцевих жителів залишили з носом.

Так само не дісталася земля і туристичному комплексу «Захар Беркут». Хоча саме на цих ділянках розташована частина їхнього майна, зокрема, підіймачі.

«В цей час, поки тягнеться суд, ми дізнаємось, що десь на початку 2020 року ті землі, які ми хотіли взяти для розвитку територій, роздані фізичним особам – 24 ділянки по 2 га. Їх роздали працівникам фірми «Галнафтогаз» нібито для особистого сільського господарства. Нас це дуже зацікавило, чому така ситуація виникла, тим більше, що всі ці «В цей час, поки тягнеться суд, ми дізнаємось, що десь на початку 2020 року ті землі, які ми хотіли взяти для розвитку територій, роздані фізичним особам – 24 ділянки по 2 га.

Їх роздали працівникам фірми «Галнафтогаз» нібито для особистого сільського господарства. Нас це дуже зацікавило, чому така ситуація виникла, тим більше, що всі ці працівники корпорації «Галнафтогаз» – люди не місцеві і не мають жодного відношення до сільського господарства», — коментує співвласник туристичного комплексу «Захар Беркут» Орест Шейко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини