На Львівщині селяни перекрили міжнародну трасу на знак протесту проти розпродажу землі

21.06.2020 17:43

Заблокована траса, багатокілометровий затор та «коридор ганьби» для депутатів сільради: на Львівщині обурені селяни вийшли на масову акцію протесту проти передачі карпатської землі до рук нафтогазового олігарха Антонова з групи ОККО. Хто пошив прикарпатців у дурні та чому місцеві боси ховаються від громади? Дивіться у новому сюжеті Наталії Дігтяр.

Затор у кілька кілометрів і аж 8 годин блокування траси міжнародного значення Київ-Чоп. Усе це – наслідки протесту доведених до відчаю жителів Славської ОТГ, які випадково дізналися, що землю у них… вкрали. У кого – половину ділянки, а у кого – майже всю.

Стихійний мітинг стартував зранку. Адже коли люди прийшли на заплановану сесію, де їм мали нарешті пояснити, куди ж поділася їхня земля, з’ясувалося, що засідання перенесли. Без жодного пояснення причин.

Обурені селяни перекрили трасу Київ-Чоп Фото: СтопКор

При цьому жодних законних підстав для перенесення цієї сесії у сільраді так і не озвучили, наголошує активіст Львівського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» Віктор Палас.

На офіційному сайті про перенесення – також ані слова. Заступник голови та юрист сільради обрали тактику ігнорування. А секретар, який за сумісництвом і депутат селищної ради, й взагалі сховався у туалеті від натовпу, адже ошукані селяни хотіли влаштувати йому «коридор ганьби».

Сам же голова сільради Володимир Бега того дня і не планував приходити на роботу. Як стало відомо «СтопКору» місцевий керманич раптово пішов у незаплановану відпустку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини