На Львівщині оштрафували за шкільні прогули

У місті Червоноград суд оштрафував мати за шкільні прогули доньки.

Як з'ясувалося, дівчина злісно прогулювала школу. Штраф у розмірі 1700 гривень був призначений жінці за те, що її донька 16-ти років пропустила в школі більше ніж третина шкільних занять не маючи на те поважної причини.

16-річна Ірина на початку навчального року перейшла у нову школу. Вчителі бачили школярку останній раз саме 24 грудня 2019 року. Відсидівши 2 уроки, школярка встала і пішла, передає "RIA-M".

Виконуюча обов'язки директора школи, в якій навчається школярка, систематично повідомляла у правоохоронні органи і відділ по захисту дітей, що дитина не була на уроках. Правоохоронці, після проведеної перевірки, направили справу у суд.

Суддя міського суду Андрій Жураковський поділився, що мати дівчинки визнала свою провину. Відзначимо, що це вже другий штраф, який призначають мати через прогули її дочки.

Мати розповіла, що не знає як вплинути на свою дитину. Зараз школярка змінила місце проживання і переїхала до свого хлопця. Додому у родину вона повертатися не хоче, через конфлікти. Мати вирішила, щоб уникнути подальших штрафів перевести свою дитину у вечірню школу або на екстернат.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини