На Львівщині люди перекрили трасу: озвучили вимоги

У четвер, 27 лютого, мешканці кількох сіл Жовківського району перекрили трасу Київ-Чоп у селі Малехів на під'їзді до Львова, відстоюючи утворення окремої Малехівської ОТГ та проти приєднання до майбутньої Львівської громади. 

Як повідомили у патрульній поліції Львівщини, акція почалася о 10:00. Близько 40 прихильників Малехівської ОТГ безперервно ходять на нерегульованому пішохідному переході, протестуючи проти приєднання до Львова. Попередньо відомо, що протестувальники планують періодично пропускати по кілька автомобілів, передає "Захід нет".

На місці присутні працівники Жовківського відділу поліції та патрульної поліції Львівщини. Вони здійснюють охорону громадського порядку та забезпечують безпеку дорожнього руху.

Нагадаємо, аналогічна акція відбувалася у середу, 26 лютого. Мешканці кількох сусідніх зі Львовом сіл близько чотирьох з половиною годин перекривали трасу Київ-Чоп поблизу села Гамаліївка Пустомитівського району, протестуючи проти приєднання діючої Мурованської ОТГ до майбутньої Львівської громади.

 

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини