На Львівщині за три роки незаконно зрубали понад 8 тисяч сторічних сосен

03.06.2016 17:33

Неконтрольована вирубка лісів і експорт української деревини для України стали серйозною проблемою. Серед основних причин, що спонукають населення незаконно вирубувати ліс – безробіття і низький рівень життя.

Троє посадовців лісгоспу на Львівщині організували порубку сторічних сосен на території державного Лопатинського заказника в Радехівському районі. Сума завданих державі збитків становить 23,9 млн грн. Обвинувальний акт щодо зловмисників уже скерували до суду.

Оперативники встановили, що протягом трьох років посадовці лісгоспу виписували та затверджували спецквитки, на підставі яких було вирубано понад 8 тис. сосен, віком понад 100 років, інформує 2 червня відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.

Лісовий Лопатинський заказник (площею 109 га) створили 1984 року для збереження, відтворення високопродуктивних еталонних насаджень сосни звичайної для Малого Полісся.

Наразі наслідками винищення лісових масивів і заказників екологи називають втрату лісистості цілого Західного регіону, а також збільшення імовірності раптових повеней через вирубування дерев.

Нагадаємо, екологи раніше повідомляли про колосальні масштаби незаконної вирубки лісів і про наслідки, які спричиняють темпи винищення лісових масивів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X