На Львівщині державна лісова охорона розрівняла кар’єри, які були речовим доказом у справі про розкрадання 4 мільйонів (фото)

04.10.2019 13:19

Після вказівки слідчої Дрогобицького відділу поліції взяти під варту 4 кар’єри, які є речовим доказом у кримінальній справі, державна лісова охорона вчинила навпаки та розрівняла їх. Про це розповів місцевий "лісовий катані" Василь Дмитришин.

Так виглядав один із кар'єрів у 2018 році Фото: скріншот
Так виглядає кар'єр після того, як його розрівняли

У 2017-2018 роках за вказівкою директора ДП "Дрогобицьке лісове господарство" Василя Матяшовського були вириті кар’єри, з яких видобували гравійно-піщану суміш, так званий "мильний камінь". Ці кар’єри були зафіксовані журналістами "СтопКору" та показані в розслідуванні "Стражі лісу".

За словами активіста, за період існування кар’єрів було видобуто надр на 4 мільйони гривень. Проте сам директор лісництва в інтерв’ю журналістам заявляв, що їх навіть не бачив (що було відвертою брехнею, див. сюжет).

За цим фактом у липні 2018 року Дмитришин звернувся із заявою до Дрогобицького відділу поліції, однак в листопаді слідчий закрив справу нібито через відсутність складу злочину.

У 2019 "лісовий катані" звернувся до Дрогобицького міськрайонного суду, який скасував ухвалу слідчого поліції, тож наразі слідство відновили.

В ході слідства поліція дала вказівку до Державної лісової охорони взяти кар’єри під варту як речовий доказ, проте вийшло навпаки.

"Вони розсунули кар’єри й тим самим знищили їх як речовий доказ. Просто якась кара на цю Україну. Я страшенно розчарований і втомився від цих змов, знищення українських надр, незаконних рубок лісів та безкарності відповідальних осіб", – сказав Дмитришин.

У визначений період має відбутись допит та буде встановлено, хто саме розрівняв кар’єри. "СтопКор" і надалі стежитиме за ходом цієї справи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини