На Львіщину насувається хутряна Годзила: найбільшу і найнебезпечнішу звіроферму планують звести у Бродівському районі

06.12.2018 11:01

Токсичну хутрову ферму «Вікинг» на Київщині за результатами експертизи води, ґрунту та повітря можуть закрити. Та схожа проблема назріває й у Бродівському районі на Львівщині, де планують звести найбільшу в Україні звіроферму. Люди налякані масштабами виробництва – адже найбільша ферма і викидів робитиме найбільше в країні.

Однак чиновники цього наче не чують і увагу акцентують винятково на фінансових вигодах. За ситуацією пильно стежить місцевий осередок «Стоп Корупції».

А найбільше людей образило те, що про майбутню гігантську звіроферму вони дізналися випадково.

«Громадяни про будівництво норкової ферми довідались з Фейсбуку, тобто не згідно закону про доступ до публічної інформації від органів, на які була покладена відповідальність про інформування громадськості. А через друзів, знайомих та інших осіб, які довідувались про це не в установленому законом порядку», - наголошує правозахисник Львівського осередку ГО «Стоп Корупції» Віктор Палас.

Кому вигідно зводити на Львівщині потужний хутровий гігант? Хто кришує цей бізнес і чи вдасться мешканцям села Каратуль на Київщині відстояти право на чисту воду та повітря? Поки ці питання залишаються відкритими. Та ми не ставимо крапки і розкажемо про розвиток подій у наступних сюжетах.

Дивіться про це у новому сюжеті «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини