На Луганщині відкрили відремонтоване приймальне відділення Старобільської лікарні

01.03.2021 19:45

Про це повідомила пресслужба Старобільської міської ради, передає Укрінформ.

«Сьогодні в урочистій обстановці відбулося офіційне відкриття після капітального ремонту приймального відділення Комунального некомерційного підприємства «Старобільська багатопрофільна лікарня». Реконструкція корпусу лікарні під сучасне приймально-діагностичне відділення, яка виконувалася в рамках Національної програми «Велике будівництво» та підтримувалася Луганською обосною військово-цивільною адміністрацією, розпочалася в липні минулого року і відбувалася на площі більше, ніж 480 квадратних метрів», - ідеться в повідомленні.

Відділення відремонтовано за проєктом «Emergency» за ініціативи Президента Володимира Зеленського, куди увійшли загалом п’ять приймальних відділень опорних лікарень Луганщини. Роботи обійшлися майже в 20 мільйонів гривень.

Модернізація медичного закладу включає в себе, зокрема, і купівлю державним коштом для відділення невідкладної допомоги комп’ютерного томографа. Його послугами жителі громади зможуть користуватись після проведення всіх необхідних підготовчих заходів і проходження відповідної сертифікації.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини