На Луганщині шахтарі вийшли на протест

В Антрациті, який знаходиться на території непідконтрольною частині Луганської області, триває страйк шахтарів. Працівники шахти "Комсомольська" вимагають виплати зарплат. При цьому медіа, які пишуть про протести, в так званій "ЛНР" блокують.

Фото: Drovosekk/miningwiki.ru

Про це повідомляють користувачі соціальних мереж, передає "УкрРудПром".

12 червня, коли в РФ і в так званих "ЛНР/ДНР" відзначали день Росії, шахтарі прийшли на пікет під будівлю міської адміністрації. Гірники стукали касками по асфальту, вимагаючи погасити заборгованість із зарплати.

У так званій "ЛНР" кажуть, що гроші заборгував побіжний український олігарх Сергій Курченко, під контролем якого перебувають поставки вугілля з непідконтрольних територій Донбасу.

При цьому ЗМІ пишуть, що в Антрацитівському районі під приводом спалаху коронавірусу був введений карантин з 7 червня. Блокувалися під'їзди до страйкуючої шахті.

Також в так званій "ЛНР" спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком і блокуються інтернет-ресурси. Зокрема, в так званій "ЛНР" заблокували відомий сепаратистський сайт "Російська весна" за те, що він написали про протести шахтарів у Антрациті.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини