На Луганщині керівник підрозділу облдержадміністрації постане перед судом за збитки у понад 3 мільйони гривень

30.12.2020 12:38

За скоєне обвинуваченому може загрожувати до п’яти років позбавлення волі.

Протиправну діяльність посадовця викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Луганській області, слідчі ГУНП в Луганській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2019 року, обіймаючи посаду начальника одного з управлінь Луганської ОДА, чиновник уклав з приватною компанією договір підряду щодо проведення ремонтних робіт мосту через р. Сіверський Донець у Станично-Луганському районі. При цьому вартість згаданих робіт була завищена на 3,37 мільйона гривень. Сума завданих обласному бюджету збитків підтверджується експертним висновком.

У червні цього року слідчі повідомили посадовцю про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування завершене. Кримінальне провадження з обвинувальним актом скероване до Сєвєродонецького міського суду.

За скоєне обвинуваченому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини