На Луганщині гірники шахт “Первомайськвугілля” і їх дружини продовжують голодування

07.02.2020 17:47

На держпідприємстві «Первомайськвугілля» гірники і їх дружини вимагають повного погашення заборгованості по заробітній платі.

Про це сьогодні, 7 лютого, на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець.

"Почалася третя доба голодування на ДП" Первомайськвугілля "(Луганська область). Протестувальники втомлені, але тримаються", - написав Волинець, передає "Донецькі новини".

За його словами, протестувальників відвідував губернатор.

"Обіцяв вибити грошей для часткового погашення боргу за грудень, знайти інвестора", - зазначив голова НПГУ.

Він підкреслив, що 15 осіб, серед яких шахтарські дружини, гірники, профспілкові працівники, вимагають повного погашення заборгованості по заробітній платі працівникам шахт об'єднання. Зокрема, 68% - за грудень, 100% - за листопад, частково за жовтень і червень 2019 року. "Стабільної роботи підприємств вугільної галузі, відхилення рабського урядового проекту закону про працю", - додав Волинець.

"Акція протесту триває", - написав він.

Нагадаємо, 4 лютого, гірники двох шахт - «Карбоніт» (Золоте) і «Горська» (Гірське) ДП «Первомайськвугілля», а також, їх дружини почали голодування через невиплату заробітної плати. Пізніше повідомлялося, що увечері 4 лютого, Кабінет міністрів направив 169 млн грн на погашення заборгованостей із виплати заробітної плати перед шахтарями вугільних об'єднань «Лисичанськвугілля» і «Первомайськвугілля».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X