На Київщині у нелегальному будинку для літніх людей від коронавірусу померли троє пенсіонері

09.05.2020 16:22

Директора закладу, де від COVID-19 померли троє пенсіонерів, оголошено про підозру працівниками Броварського відділу поліції, повідомили в главку Київської області.

Як стало відомо, будинок для літніх функціонував нелегально, з порушенням санітарних та епідемічних норм.

"Його директор, фізична особа-підприємець, з початку карантинних заходів щодо нерозповсюдження коронавірусу не забезпечив належного догляду, надання медичної допомоги, проведення лікарського огляду і не прийняла заходів до ізоляції хворих. Встановлено, що жителі пансіонату попри карантинні заходи вільно пересуватися по території села без засобів індивідуального захисту (масок)", – відзначили в главку, передає "Журналіст".

Крім того, до пенсіонерів безперешкодно приїжджали родичі, відвідувачі, один з яких і став джерелом коронавірусної інфекції. В результаті таких карантинних порушень захворіли COVID-19 більше десяти пенсіонерів, троє з яких померли.

Кримінальне провадження розслідується за ч.2 ст.325 КК України. За порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням, які спричинили загибель людей, жінці загрожує покарання до восьми років.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини