На Київщині стартувала ініціатива з моніторингу порушень виборчого процесу

16.09.2020 19:57

Виборчі перегони – у розпалі, і кандидати-гречкосії не гребують купівлею голосів. Тому представники громадського руху «За чесні вибори» розпочали моніторинг порушень виборчого законодавства. Масштабна ініціатива, яка діятиме під час усього електорального процесу, стартувала з міста Обухів на Київщині. Головна мета – забезпечити проведення чесних і прозорих виборів.

«Зараз ми знайомимося з місцевими жителями та розповідаємо, хто ми такі. Роздаємо інформаційну листівку, де вказана наша гаряча лінія, на яку потрібно телефонувати, якщо кандидати бачать факти підкупу під час місцевих виборів», – розповідає представник громадського руху «За чесні вибори» Максим Томілов.

Громадську приймальню активісти організували в Обухові та прилеглих селах. Жителі активно підходили та розповідали, що будуть повідомляти про факти порушень.

SM_Vybory2
Масштабна ініціатива стартувала на Київщині Фото: СтопКор

«СтопКор» намагався поспілкуватись із міським головою Обухова. До слова, це був прийомний день для громадян. Однак саме тоді пана Левченка викликали до столиці, принаймні, так повідомили у міськраді. Його заступник своєю чергою повідомив, що фактів порушення поки жодних не зафіксовано.

Керуючий справами виконкому в Обухівській міськраді Іван Рогоза пообіцяв інформувати про порушення у разі їх виникнення.

До слова, жителі села Григорівка розповіли, що їм пропонують гуманітарну допомогу і активно роздають продукти. Ці факти навіть оприлюднили у фейсбуці. Зафіксовані й повідомлення про інші «безкоштовні послуги» для виборців.

Тому представники громадського руху «За чесні вибори» закликають усіх, кому відомі факти порушень чи підкупу виборців з боку кандидатів, повідомляти за телефоном гарячої лінії: 044 578 000 4.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X