На Київщині ще 21 громада стали учасниками проєкту «Поліцейський офіцер громади» та підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 22 січня, керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов завітав до Бориспільського, Обухівського та Білоцерківського управлінь поліції. Там він зустрівся з представниками 21 ОТГ для підписання Меморандуму про співпрацю сторін на засадах партнерства. 

Як раніше повідомлялось, цей новий проєкт передбачає забезпечення кожної громади дільничним офіцером поліції, який буде нести службу та проживати на території громади, забезпечуючи безпеку та порядок на її території. Кожна зустріч відбулась у форматі активного спілкування.  

Передусім керівник поліції подякував кожному представнику ОТГ за довіру та співпрацю, надав вичерпні відповіді на всі їхні запитання. Також полковник поліції наголосив, що успішність реалізації цього проєкту залежить від підтримки громади.  

Також він зазначив, що цей проєкт один з найкращих у реформі Національної поліції України, завдяки якому кожна громада Київщини не залишиться без поліцейської уваги.

«Безпека та порядок – спільна мета поліції та керівництва територіальної громади», - додав полковник Андрій Нєбитов.

Наприкінці керівник поліції поспілкувався з представниками місцевих засобів інформації, розповів про умови проєкту та його мету.

Відділ комунікації поліції Київської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини