На Київщині почали моніторинг «За чесні вибори»: фіксують підкуп та порушення

11.09.2020 12:38

Представники громадського руху «За чесні вибори!» почали моніторинг порушень виборчого законодавства. Це масштабна ініціатива, яка діятиме під час усього передвиборчого процесу. Стартували у місті Обухів під Києвом. Активісти інформують місцевих жителів про відповідальність за згоду продати свій голос і застерігають не брати участь у будь-яких маніпуляціях напередодні місцевих виборів і в день голосування.

Obuhov
Під Києвом стартувала ініціатива «За чесні вибори». Фото: СтопКор.

«ВИБОРЕЦЬ! ПАМ’ЯТАЙ!
ПРОДАЖ ГОЛОСУ – СПІВУЧАСТЬ У ЗЛОЧИНІ!

П.1 ст.160 Кримінального Кодексу України: покарання у вигляді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк".
 
НЕ ДАЙ ВТЯГНУТИ СЕБЕ У ЗЛОЧИН! ЗБЕРЕЖИ СВОЄ ПРАВО ВИБОРУ!», — активісти руху «За чесні вибори» поширюють листівку із таким текстом серед жителів Обухова.

Obuhov2
Жителів Обухова попереджають про відповідальність за підкуп виборців. Фото: СтопКор.

Під час поширення листівок в Обухові представники ініціативи поспілкувались і домовились про співпрацю із місцевими правоохоронними органами. Зокрема, домовились про взаємодію з начальником відділу превенції Обухівського відділу поліції ГУ НП у Київській області Олександром Пораднієм та обмінялися контактами.

Obuhov3
Рух «За чесні вибори» — в Обухові. Фото: СтопКор.

Представники ініціативи закликають усіх, кому відомі факти порушень чи підкупу виборців з боку кандидатів, повідомляти за телефоном гарячої лінії: 044 578 000 4.

Obuhov4
Учасники руху «За чесні вибори» співпрацюватимуть із поліцією. Фото: СтопКор.

У разі виявлення фактів порушень виборчого законодавства громадські активісти будуть проводити брифінги у пресцентрі «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X