На Київщині можуть закрити половину шкіл

Станом на 17 вересня 2021 року 720 закладів освіти Київщини у разі введення "жовтої" зони епідемічної небезпеки можуть припинити свою роботу, тому що в них проти COVID-19 не вакциновано 80% колективу. Водночас 535 закладів освіти можуть продовжити роботу.

School
Карантин Фото: nus.org.ua

"Кількість хворих зростає надзвичайно швидко. І ми не можемо наражати дітей на небезпеку. Саме тому прийнято жорстке, але справедливе рішення — у регіоні працюватимуть тільки ті навчальні заклади, де вакцинувались понад 80% освітян. Це єдиний критерій для шкіл, садочків, закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти й університетів. Підкреслю, що питання стоїть ребром — вони або проводять повноцінне навчання оффлайн, або зачиняються взагалі", — повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, передає пресслужба КОДА.

Що відомо про вакцинацію у школах Київщини:

  • Поки що 306 шкіл Київської області мають більше ніж 80% вакцинованих у колективі. У 41 школі щеплення зробили 100% працівників. Усього у регіоні 648 закладів загальної середньої освіти;
  • Найвищі показники вакцинації — у Білоцерківському та Бориспільському районах;
  • 7911 педагогів регіону вже ввели по одній дозі вакцини проти коронавірусу, а 27 538 провели повний курс вакцинації.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні кількість нових хворих зросла до 6624 осіб. Серед нових хворих — 677 дітей, що також більше, ніж минулої доби. До лікарні із ускладненнями хвороби потрапило 1568 осіб.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини