На Київщині медики завищили вдвічі вартість препаратів для кардіохворих

09.03.2020 10:24

У рамках запровадженої ще минулим парламентом медреформи низка лікарень третинного рівня потребує трансформації. Йдеться, зокрема, про комунальні некомерційні підприємства спеціалізованих медичних закладів Київської обласної ради. Та чи призведуть конкурси на посади генеральних директорів цих закладів, що стартували нещодавно, до реальних змін і перетворень? Дізнавалась Наталія Дігтяр.

Очільники медзакладів зовсім не прагнуть залишати насиджені за 20-30 років місця. І принаймні один з них має всі шанси поновитися на посаді, адже із закритих джерел журналістам «СтопКору» стало відомо, що Володимир Єлагін вже затверджений на посаду генерального директора Київської обласної лікарні.

Зауважимо, Володимир Володимирович керує закладом загалом близько 20 років: з 1992 до 1998 року та з 2005 донині.

Кілька років тому Ескулап-мільйонер засвітився у корупційному скандалі, коли у грудні 2016-го «Київська обласна лікарня №2» під керівництвом Володимира Єлагіна на відкритих торгах замовила фірмі «Фрам КО» препарат «Адреналін» виробництва фармзаводу «Здоров’я» по 83 грн за пакунок.

Вартість адреналіну завищили вдвічі

При цьому дистриб'ютор «БаДМ» отримував від лікарень замовлення саме на той «Адреналін-Здоров’я» за ціною 39 грн за пакунок.

А у 2007 році пан Єлагін фігурував у так званому «інсуліновому скандалі» в Київській області, коли десятки тисяч хворих цукровим діабетом залишились без життєво необхідних медикаментів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини