На Київщині фабрика виготовляла новорічні прикраси з логотипом армії РФ (відео)

05.12.2020 10:52

Клавдіївська фабрика в Київській області запустила у виробництво ялинкові прикраси з логотипом армії Росії. Адміністрація фабрики вже перепросила і заявила, що ліквідувала весь тираж. Про це у Facebook повідомив Сергій Савченко, передає "УНІАН".

Novorichni prykrasy
Скрін з відео

Зайшовши під час екскурсії заводу до цеху, на забороні входу в який наполягав сам екскурсовод, відвідувачі побачили цілі коробки біло-червоних прикрас. На новорічних кульках чітко проступала радянська зірка і напис: "Армия РФ".

Коли розкладений товар вирішили зняти, оператора запитали: "Хто вам дав право тут фотографувати" і зйомку силою намагалися завершити.

Згідно з викладеною автором допису інформацією, завод під Києвом є філією "найстарішої майстерні", розміщеної в Москві. На сайті фабрики вказано, що в асортименті підприємства "понад 50 артикулів", куди постійно додають "модні й актуальні тренди". Сайт української філії ідентичний російському.

У відповідь користувачі соціальної мережі поцікавилися, куди ж прямує товар і хто є замовником. Дехто припускав, що прикраси з "Армією РФ" виготовляють в цілях пропаганди, інші стверджували, що – на експорт.

Водночас адміністрація фабрики навіть й не приховує, що співпрацює з Росією.

"Історично склалося так, що одним з ринків збуту продукції була російська федерація. У зв'язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частина річної продукції фабрика поставляла в Росію, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати та прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів", – йдеться у повідомленні Павла Гукасова, який поширила у Facebook пресслужба підприємства.

При цьому на фабриці заявили, що тираж вже ліквідували і в майбутньому всі замовлення будуть проходити етичний контроль. Керівник підприємства перепрошує й розділяє обурення громадськості.

На відео присутнє лайливий вислів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, прикордонники у “Борисполі” не пустили в Україну німця з георгіївською стрічкою.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X