На Київщині чоловік вбив сусіда, якого випадково зустрів у під’їзді

У Білій Церкві Київської області чоловік вбив сусіда, який вийшов на балкон покурити. Про це повідомляє "Україна Кримінальна".

Niz u krovi
Фото: goloskarpat.info

Як виявилось, вбивця за якийсь час до того сильно побив співмешканку, з якою вони разом випивали. Аби охолонути від сварки і бійки, він пішов на балкон. Але на нещастя зустрів сусіда. На ньому він вимістив залишок гніву - озброєний ножем різник цілився прямісінько у голову жертви. Шматував жертву із такою люттю, що відламалося лезо і застрягло в горлі.

Через 12 годин тіло знайшла дружина загиблого, яка поверталась з нічної зміни і не виявила чоловіка вдома. Тоді визирнула на балкон, де той часто курив і побачила синій окривавлений труп. Одразу подзвонила синові і вже той викликав поліцію.

В чому причина агресії до сусіда не відомо. Загиблого всі пам'ятають спокійним і ввічливим. Дружина запевняє, що навіть відмовити, наприклад, в цигарці її чоловік не міг.

Вдома у підозрюваного виявили окривавлений одяг. Попри це, свою провину чоловік заперечує. Каже, що спав і про вбивство нічого не чув. Раніше закон не порушував, та і скарг на нього не було. Проте зараз за вчинене умисне вбивство йому загрожує 15 років тюрми

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Дніпропетровщині діяла банда педофілів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини