На кордоні з Польщею відкрився ще один пункт пропуску авто

06.07.2020 10:45

На українсько-польському кордоні відновив роботу пункт пропуску "Грушів-Будомєж". Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України

DPSU Kordon board
Фото: dpsu.gov.ua

Пропуск легкового та вантажного транспорту відновився 6 липня о 01:00. До восьмої години ранку кордон перетнули 74 особи.

"Держприкордонслужба відновила роботу цього пункту пропуску, одразу ж, як це стало можливим з польського боку", - зазначають у відомстві.

Нагадаємо, уряд ще 20 травня дозволив відкрити усі пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС, але фактично відкритися змогли ті пункти пропуску, де на це дали згоду сусіди України.

ДПСУ повідомляє, що на кордоні з Польщею поки не працюють пункти пропуску "Смільниця", "Угринів" та "Устилуг", пише "Європейська правда".

"Функціонуючі на цей момент пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС дають змогу забезпечувати ритмічний пропуск наявного пасажиро-транспортного потоку. Станом на 6 ранку сьогодні черг перед пунктами пропуску на ділянці кордону з країнами ЄС немає", - зазначають у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, Польща з 3 липня відновила обов’язковий карантин для авіапасажирів, які прилітають з України. Раніше це рішення скасували 1 липня.

Зазначимо, що в‘їзд в ЄС загалом залишається закритим для громадян України, крім окремих категорій українців. Купівля квитка на рейс не гарантує дозволу на перетин кордону.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини