На кордоні CБУ затримала агента російської воєнної розвідки (ФОТО, ВІДЕО)

05.07.2019 18:12

Співробітники контррозвідки та СБУ затримали агента російської воєнної розвідки, який їхав у Воронеж на зустріч зі своїм куратором, повідомляє прес-центр СБУ.

Встановлено, що працівник одного з підприємств державного концерну «Укроборонпром», мешканець Запоріжжя, був завербований у 2014 році на тимчасово анексованій території АР Крим кадровим співробітником Головного управління Генштабу ЗС РФ на основі матеріальної зацікавленості та підтримки ідей «русского мира».

За грошову винагороду агент збирав інформацію про різні аспекти функціонування підприємств вітчизняного ОПК та соціально-політичну обстановку у Запорізькому регіоні. Зібрані розвідувальні дані він надсилав через відпрацьовані йому офіцером ГУ ГШ ЗС РФ канали електронного зв’язку, а також передавав під час особистих зустрічей на території РФ, Республіки Білорусь та тимчасово анексованого Криму.

Зловмисника затримали під час перетину державного кордону з матеріалами розвідувального характеру і вилучили прихований магнітний носій інформації (мікро-SD).

Також під час обшуку місця проживання агента було вилучено комп'ютерну техніку, носії інформації й засоби зв'язку з іноземною стороною.

Наразі триває досудове слідство.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X