“На колінах, з попами і Сталіним”, – в Мережі з’явилися фото святкування “червоного дня” фанатиками в Криму

07.11.2018 17:06

Поки весь цивілізований світ продовжує відходити від злочинів, вчинених комуністами, в окупованому Криму адепти цієї жахливої ​​ідеології влаштували "бал сатани".

Сьогодні, 7 листопада, в окупованому Севастополі відзначили вкрай сумнівне свято під назвою "День Великої Жовтневої соціалістичної революції", під час якого люди влаштували "червону ходу", повідомляє "Діалог.UA".

Це недосвято висвітлювала проукраїнський блогер RoksolanaToday & Крим. Вона повідомила, що на дітей наділи червоні піонерські пілотки, а дорослі йшли по окупованому місту Севастополю з плакатами і прапорами, на яких була нанесена символіка Радянського Союзу. На чолі цієї колони фанатики несли транспарант із зображенням одного з головних тиранів за всю історію людства Йосипа Сталіна, а також з пропагандистським написом "За батьківщину зі Сталіним – вперед!".

Блогер повідомила, що дане свято пройшло за каноном проведення подібних масових зібрань, а саме: стоячи на колінах перед образами комуністичних злочинців, розмахуючи прапорами з написами "Слава Великому жовтню" і "КПРФ", з попами, з іконами, з хрестами та символікою кольшнього Союзу.

Наостанок RoksolanaToday & Крим додала, що в колоні в основному знаходяться одні й ті ж фанатики комунізму, як і в минулі роки. Водночас відомий український політтехнолог Віктор Уколов повідомив, що материкова Україна виліковується від вірусу комунізму.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини