На київському озері, де “СтопКор” робить пляж, завершують вивезення сміття

07.07.2017 11:16

На озері Тягле у Дарницькому районі Києва, де "СтопКор" робить пляж на місці незаконного видобутку піску, завершують процес вивозу сміття. Про це повідомила активістка "Стоп корупції" Тетяна Печерська.

"Ми розраховуємо остаточно завершити роботи з облаштування пляжу до кінця тижня. І будемо раді запросити на відпочинок на березі столичного озера перших відпочивальників", – розповіли про результати своєї роботи активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" розчистили дві карти на березі озера Тягле у Дарницькому районі Києва, де раніше браконьєри проводили незаконний видобуток піску. На території працювали одразу три бульдозери.

Нагадаємо, раніше поліція забрала на допит представників піщаних нелегалів за блокування роботи бульдозера, який "СтопКор" задіяв для благоустрою території на березі озера Тягле у Дарницькому районі Києва.

Додамо, "СтопКор" спільно з представниками КП "Плесо" та прокурором Дарницького району проводили заміри піску на озері Тягле у Києві. Після оцінки збитків, які своїми діями завдали браконьєри, команда проекту змогла почати підготовку території до облаштування пляжу. Про це раніше повідомляла активістка "Стоп корупції" Тетяна Печерська.

"На місці були присутні наші колеги з Української асоціації видобувачів піску, представники прокуратури та слідчого відділу Дарницького району, правоохоронці провели заміри, щоб визначити суму матеріальної шкоди, яку заподіяли нелегальні видобувачі піску на березі озера Тягле. Слідчий уже взяв зразки надр для подальшого проведення експертизи. Усі дії проводились у рамках відкритого кримінального провадження за фактом незаконного видобутку піску. Після цього ми змогли почати підготовку території для облаштування пляжу. У нас є підтримка та погодження з боку департаменту благоустрою КМДА та КП "Плесо", яке є балансоутримувачем цієї території", – розповіла активістка.

Нагадаємо, раніше команда "Стоп корупції" розпочала безпрецедентну акцію.

Стопкорівці розчистили частину території на березі столичного озера Тягле, де раніше піщані браконьєри проводили незаконний видобуток надр. Активісти ГО "Стоп корупції" за участі Департаменту міського благоустрою, КП "Плесо", членів Асоціації видобувачів піску України, депутатів Київської міської ради, представників Дарницької прокуратури й екологів вийшли на благоустрій озера, щоб повернути незаконно намитий пісок до озера та створити пляж.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X