На Київщині майже півсотні дітей замерзають через примхи одіозного забудовника Кулагіна

Станом на 20:00 18 листопада мешканці будинку №9 ЖК "Чайка" досі залишаються без тепла, серед них – 42 дитини та 5 людей з обмеженими можливостями. Тортури холодом влаштував забудовник ЖК – Олексій Кулагін, який невдоволений активною участю людей у створенні ОСББ.

 

Зустріч мешканців будинку
Фото: СтопКор

 

Згідно з рішенням Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради спільно з теплопостачальною організацією, опалювальний сезон в ЖК "Чайка" мав початися ще в кінці жовтня. Втім, 4 будинки, які проголосували за створення ОСББ, залишалися без тепла. Кулагін продовжував тиснути на мешканців, і в результаті "холодного терору" 3 з 4 будинків відмовилися від створення ОСББ та зібрали підписи, що не голосували за нього. Пізніше їх все ж під'єднали до теплопостачання.

Для 9-го будинку тортури холодом продовжуються. Його мешканці забирати свої голоси відмовилися, ухваливши це рішення на колективних зборах 17 листопада. Вони продовжують боротися з порушенням законів та шантажем з боку забудовника. Схоже, жителів будинку №9 "карають" за відстоювання власних прав.

19 листопада у Києві відбулися збори за участі мешканців будинку №9. Були також присутні представники Києво-Святошинської адміністрації, сільської ради та ЖЕКу. Останні поставили умову, що жителі мають написати заяву на продовження договору, попри те, що його мали б подовжити автоматично.

"Людям довелось погодитись, однак вони вважають, що це незаконно і Кулагін у такий спосіб хоче знову "показувати свою силу та ламати всіх "через коліно", – розповів правозахисник "Стоп корупції", який спілкувався з потерпілими.

Нагадаємо, мешканці житлового комплексу "Чайка" повідомили журналістам про те, що забудовник Олексій Кулагін тисне на них через створення ОСББ. Десятки сімей можуть залишитися взимку без опалення. Житеоі 4 із 30 будинків ЖК "Чайка", що під Києвом, вирішили відмовитись від послуг приватного жеку, який співпрацює із забудовником, через зависокі тарифи. Для того, щоб знайти нових постачальників послуг, вони створили ОСББ. Втім, така "ініціативність" лише обурила Кулагіна

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини