На Кіровоградщині поліція затримала сільського голову за вимагання 14 тисяч доларів США хабаря

20.05.2020 13:28

Затримали посадовця під час одержання першого «траншу» - половини від обумовленої суми.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області,  слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури області задокументували корупційну діяльність голови сільради в Новгородківському районі. Посадовець організував «схему», за якою земельні питання можна було вирішити лише за умови сплати певного «внеску». 

Встановлено, що за виділення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 20 га посадовець вимагав 14 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Сьогодні, 20 травня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області, слідчі слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області затримали сільського голову після одержання першої частини визначеної ним суми  - 7 тисяч доларів США.

З місця затримання поліцейські вилучили кошти, а також рішення сесії сільської ради щодо виділення земельних ділянок.

Посадовця затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання  про повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X