На керівництво федерації бодибілдингу України завели справу через розкрадання коштів організації

У Нацполіції завели справу на керівництво Федерації бодибілдингу України. Ідеться про факти розкрадання коштів організації. Ці порушення у роботі функціонерів федерації викрили представники ВГО «Стоп корупції» та звернулися до правоохоронних органів. У результаті в поліції вивчили всю інформацію та внесли дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Igor ta Iryna Deliyevy
Ігор та Ірина Делієви Фото з відкритих джерел

«Слідчий відділ Печерського УП ГУНП у м. Києві за фактом привласнення грошових коштів службовими особами ГО «Федерації Бодібілдингу України» вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань», — ідеться у відповіді Печерського УП ГУНП на звернення ВГО «Стоп корупції».

Poltava FBBU 3
Відповідь Печерського УП ГУНП на звернення ВГО «Стоп корупції» Фото: скриншот

Ігоря Делієва з Федерації бодибілдингу України та його доньку, ексгенсека організації Ірину Делієву звинувачують у привласненні коштів спортсменів.

Ідеться про майже пів мільйона гривень.

Зараз у Полтаві біля Палацу дозвілля «Листопад», де сьогодні проходить Чемпіонат України з бодибілдингу та фітнесу, розгорнули акцію протесту через корупцію з боку керівництва ФББУ.

Poltava FBBU
У Полтаві — протест через корупцію у ФББУ Фото: СтопКор

Учасники заходу поширюють листівки з фактами злочинної діяльності серед перехожих та учасників чемпіонату.

На місці подій був і сам фігурант справи Ігор Делієв. Від інформації він був не в захваті. Але жодних пояснень щодо своєї участі у цій злочинній схемі з розкраданням коштів не надав.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини