На Херсонщини молодий чоловік убив 48-річну мачуху (фото)

15 років позбавлення волі. Такий термін ув'язнення чекає на 33-річного мешканця Херсона, який вбив свою 48-річну мачуху на ґрунті давнього конфлікту. 

 

Фото: Національна поліція

 

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

На місці злочину поліцейські встановили, що в будинку проживав чоловік разом зі свою 48-річною цивільною дружиною та сином від попереднього шлюбу. У родині були конфлікти між сином та мачухою. Вчора ввечері члени сім’ї вживали спиртні напої. Коли голова родини пішов відпочивати, між сином та мачухою знову виник конфлікт, після чого жінка пішла спати. Розлючений пасинок направився в кімнату до жінки та почав її душити.

Коли потерпіла перестала подавати ознаки життя, чоловік усвідомив скоєне та звернувся до мешканця сусіднього будинку, аби той викликав поліцію. Співробітники Корабельного відділення поліції встановили, що підозрюваному 33 роки, раніше до кримінальної відповідальності він не притягувався.

Як повідомив начальник Корабельного відділення поліції Андрій Сколібог, чоловік затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, йому повідомлено про підозру.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини