На Херсонщині журналістці вибили мікрофон (відео)

21.06.2020 15:53

У селищі Залізний Порт невідомий чоловік напав на журналістку "24 каналу" Марину Савченко, яка знімала на пляжі.

Фото: 24 канал

Про це журналістка розповіла регіональному представнику ІМІ, передає "Мост".

За словами Марини, вона знімала сюжет про перевірки Держспоживслужби та її діяльність на курорті й побачила, як невідомі ходили пляжем з екзотичними тваринами.

"Я вирішила, що маю поставити декілька запитань цим людям, зокрема про дозвіл на роботу на пляжі й поводження з дикими тваринами. Треба також сказати, що в рейді, у якому ми брали участь, з нами були й представники поліції. Побачивши камеру і поліцію, чоловіки почали тікати", - розповіла Марина Савченко.

Оператор і журналістка наздогнали їх і почали ставити запитання.

"Звісно, що нам ніхто не відповів. Більше того, один з чоловіків ударив мене по руці, поціливши в мікрофон. Я повідомила чоловіку, що він перешкоджає моїй журналістській діяльності, на що почула сміх", - розповіла Марина.

Після цього чоловік зник з місця пригоди, а журналістка викликала поліцію.

Через 40 хвилин приїхали оперативники, які зафіксували факт нападу і пізніше повідомили, що за цим фактом до ЄРДР внесено відомості за статтею 171.

Журналістка самостійно встановила дані нападника.

"З'ясувалося, що ця людина у вільний від пляжу час працює відеооператором, знімає весілля. Тобто він прекрасно знав, що робив, коли бив по мікрофону. Знав, що це тонкий прилад, і розумів до чого це може призвести", - розповіла Савченко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X